×

Зв'яжіться з нами!

Про нас

Головна> Про нас

Що ми робимо?Категорії наших продуктів

Підприємство Chitsuruya було засновано в січні 1996 року, спираючись на вишукані природні ресурси для отримання та виробництва високоякісної продукції. Тепер ми надаємо смажених водоростей, Соєвий соус та інші подібні продукти з морських водоростей.

У березні 2001 року ми вступили в партнерство з японською компанією Fujimasa Co., Ltd. і заснували компанію Nantong ChitsuruFoods Co., Ltd. Щоб вийти на міжнародний ринок на основі оригінальних продуктів, ми впроваджуємо сучасне спеціалізоване обладнання та постійно розробляємо нове та покращене спеціалізується на виробництві морських водоростей, приправ (соєвий соус, оцет, мірін, соус для локшини, соус для барбекю...), васабі, імбиру для суші та ряду японських харчових продуктів, Nantong Chitsuru Foods присвячує себе задоволенню попиту сучасних людей на традиційні, здорові та натуральні продукти. харчові продукти.

В даний час продукція Chitsuruya, Senetsu & Edozen розробила понад 100 видів продукції та експортувала їх у більш ніж 30 країн. Підприємство також прийняло міжнародні сертифікати якості BRC, HACCP & ISO 9001.

"

Ми прагнемо робити це за справедливою ціною для споживача без шкоди для якості та завжди підтримувати високий рівень обслуговування клієнтів.

Експортна ситуаціяГлобальний ринок

В даний час продукція Chitsuruya, Senetsu & Edozen розробляє понад 100 видів продукції та експортується до більш ніж 30 країн. Це включає Китай, Росію, Японію, Таїланд, В'єтнам, Малайзію, Індонезію, Сінгапур, Австралію, Туреччину, Іспанію, Францію , Україна, Єгипет, Люксембург, Канада, США, Бразилія, Аргентина, Південна Африка ...

Глобальний ринок

50+ експорт
країни та регіони

Продукти постачаються в понад 50 країн і регіонів світу

Міністерство зовнішньої торгівліОфісне середовище

У нас є власна торгова компанія Nantong Qianhui Trading Co Ltd, штаб-квартира якої розташована в офісній будівлі в центрі міста Наньтун, провінція Цзянсу. Наша професійна команда забезпечує онлайн-сервіс 7*24 години.

Офісне середовище

Наше походженняІсторія бренду

"

Походження «чіцуруя»: LvSi, батьківщина морських водоростей, експеримент з вирощування морських водоростей був успішним у LvSi в 1973 році.

LvSi також було названо «Кранс-місто» - за легендою Дунбін чотири рази приходив краном, і з тих пір це місце називається «LvSi» (Lv, чотири рази). Оскільки наш бренд народився в LvSi, у поєднанні з напрямком розвитку нашої компанії, заснованим на японській кухні, японська вимова souds була прийнята як наш бренд, «chitsuruya».

"

Походження «WARAKU»: Щоб урізноманітнити продукт, ми створили бренд «WARAKU».

Походження "SENETSU": лідер компанії хоче, щоб наша компанія постійно розвивалася, ми створили бренд "SENETSU", щоб чітко визначити наш напрямок.

Походження "EDOZEN": Згідно з історією, місцем походження морських водоростей під назвою "EDO", яким зараз є Токіо. Але ми шукали записи, за часів династії Мін норі вже культивували в Китаї. Таким чином, ми зосередилися на порядку цієї шкали часу, щоб створити бренд "EDOZEN", що означає, що морські водорості (норі) поширені до періоду Едо.

СертифікатЯкі сертифікати
у нас є

Фабрика має повний спектр міжнародних сертифікатів, включаючи HACCP, BRC, ISO9001, SEDEX, FDA, IBL та інші. Продукція сертифікована як халяльна та кошерна. Упаковка має екологічний сертифікат FSC.

топ топ