×

Зв'яжіться з нами!

Головна> Новини

Пікантні сюрпризи: ароматна подорож із нашою доставкою соусу!

Час: 2024-01-19 Переглядів: 36

Початок кулінарної пригоди став ще більш захоплюючим, оскільки ми відкриваємо радість отримання нашого чудового соусу! Готуйтеся до вибуху смаків, які піднесуть ваші страви на нову висоту.

Зустрічайте зірку шоу – наш фірмовий соус САШІМІ СОЄВИЙ СОУС і СИРАГІКУ ОЦЕТ. Створений із суміші першокласних інгредієнтів, цей соус обіцяє симфонію смаку, унікальну та непереборну. Якщо ви любите лосось, це Соєвий соус посилить смак сашимі. Будьте готові спокусити ваші смакові рецептори від гострих смаків до пікантних нот. Якщо ви фанатик суші, оцет шірагіку також стане для вас хорошим вибором

1

Дуже велика упаковка на 18 л для громадського харчування, з м’яким пакетом BIB, з якого соус легко не витікає. Зовнішня коробка виготовлена ​​з міцного подвійного гофрованого картону та має наш логотип ЧИТУРУЯ надрукований на ньому.

2

Наша доставка соусу – це більше, ніж просто доставка; це дотримана обіцянка. Нас супроводжує професійна міжнародна логістична та транспортна компанія.

3

Готові вирушити у свою грайливу подорож? Заходьте на наш сайт, щоб дізнатися більше про соуси, зробити оптове замовлення. Покращуйте свої страви ідеальним приготуванням!

За детальною інформацією звертайтеся до: Noelle

Ел. пошта: [захищено електронною поштою]


Попередня: ніхто

Далі: Canton Fair

топ топ