×

Зв'яжіться з нами!

Соєвий соус

Головна> Продукти > Соєвий соус

Ласкаво просимо до chitsuru foods, провідного постачальника та виробника соєвого соусу.

Соєвий соус є одним з основних продуктів східної кухні. Соєвий соус додає смак багатьом стравам, як при приготуванні, так і на столі. Виготовляється із соєвих бобів, пшениці та солі, яка ферментується протягом кількох місяців. Японський соєвий соус має насичений аромат і солонуватий, тонкий і складний смак.

Що ми робимо?Наші продукти з соєвого соусу

Ми пропонуємо різноманітні соєві соуси, включаючи соус для суші, соєвий соус для яєць, соус без солі, солодкий соєвий соус тощо. Кожен тип має свій унікальний смак. Ми також можемо змінити смак відповідно до переваг клієнта.

хто миІсторія виробника соєвого соусу

Соєвий соус бренду Chitsuruya почав продавати на ринку ЄС та Азії в 2001 році. Протягом багатьох років Chitsuru foods займається виробництвом преміального японського соєвого соусу. Щоб забезпечити преміальний соєвий соус за конкурентоспроможною ціною, ми користуємося гарною репутацією в усьому світі.

Більш детальна інформаціяСпецифікація та MOQ

Соєвий соус - одна з найвідоміших приправ японської кухні. Найпопулярніший розмір упаковки для реклами – 18 л.

ІМ'Я TYPE HS-код Специфікація упаковки L/ctn MOQ
СОЄВИЙ СОУС нормальний 2103100000 BIB 18/ctn 200
СОЄВИЙ СОУС менше солі 2103100000 BIB 18/ctn 200
СОЄВИЙ СОУС сашимі 2103100000 BIB 18/ctn 200
СОЄВИЙ СОУС солодкий 2103100000 BIB 18/ctn 200

Професійний виробникНаш передовий виробничий процес

Chitsuru foods є найважливішою місією та відповідальністю виробничої компанії.

Контроль якостіМи контролюємо якість кожного шматка соєвого соусу

Компанія суворо дотримується стандартів системи управління якістю HACCP для реалізації виробництва, суворий контроль ключових контрольних точок.

  • Виготовлення спиртових дріжджів
  • Бродіння
  • Стерилізація
  • 5
Доставка Доставка

Доставка та упаковкаДоставка

Наші найближчі порти - порт Наньтун і порт Шанхай. Ми співпрацюємо з найбільш професійною місцевою продовольчою міжнародною експедиторською компанією вже більше 20 років, і ми можемо вчасно виконати такі завдання, як завантаження та транспортування на борту, щоб гарантувати безпечне та вчасне прибуття товарів у порт.

Доставка та упаковкаУпаковка

Наша продукція упаковується відповідно до єдиних стандартів, починаючи від внутрішнього мішка і закінчуючи зовнішньою коробкою, з використанням високоякісних пакувальних матеріалів, щоб гарантувати доставку товарів клієнтам у гарному вигляді та без пошкоджень.