×

Зв'яжіться з нами!

Оцет

Головна> Продукти > Оцет

Ласкаво просимо до chitsuru foods, провідного постачальника та виробника оцту.

Оцет є основним продуктом японської кухні. Оцет додає смаку багатьом стравам, як у кулінарії, так і на столі. Оцет для суші має насичений аромат і солодкість рису для суші.

Що ми робимо?Наші оцтові продукти

Ми пропонуємо різноманітні продукти з оцту, включаючи оцет для суші, рисовий оцет, чорний оцет і оцет з коричневого рису. Кожен тип може підходити для різних страв і вподобань. Оцет для суші зазвичай як соус для занурення до суші. Рисовий оцет зазвичай є приправою для приготування їжі. Чорний оцет можна використовувати і як заправку, і як соус для занурення. Коричневий рисовий оцет часто вживають із медом як оздоровчу добавку.

хто миІсторія виробника оцту

Оцет торгової марки Chitsuruya почав продавати на ринках ЄС та Азії в 2001 році. Протягом багатьох років Chitsuru foods спеціалізується на виробництві преміального оцту для суші. Щоб забезпечити високоякісний оцет за конкурентоспроможною ціною, ми користуємося гарною репутацією в усьому світі.

Більш детальна інформаціяСпецифікація та MOQ

Оцет - одна з найвідоміших приправ японської кухні. Найпопулярніший розмір упаковки для реклами – 18 л.

ІМ'Я TYPE HS-код Специфікація упаковки L/ctn MOQ
Оцет рисовий оцет 2209000000 BIB 18 л/ктн 200
Оцет рисовий оцет 2209000000 BIB 18 л/ктн 200

Професійний виробникНаш передовий виробничий процес

Chitsuru foods є найважливішою місією та відповідальністю виробничої компанії.

Контроль якостіМи контролюємо якість кожного шматка оцту

Компанія суворо дотримується стандартів системи управління якістю HACCP для реалізації виробництва, суворий контроль ключових контрольних точок.

Доставка Доставка

Доставка та упаковкаДоставка

Наші найближчі порти - порт Наньтун і порт Шанхай. Ми співпрацюємо з найбільш професійною місцевою продовольчою міжнародною експедиторською компанією вже більше 20 років, і ми можемо вчасно виконати такі завдання, як завантаження та транспортування на борту, щоб гарантувати безпечне та вчасне прибуття товарів у порт.

Доставка та упаковкаУпаковка

Наша продукція упаковується відповідно до єдиних стандартів, починаючи від внутрішнього мішка і закінчуючи зовнішньою коробкою, з використанням високоякісних пакувальних матеріалів, щоб гарантувати доставку товарів клієнтам у гарному вигляді та без пошкоджень.